بگوویچ: برخی از بازیکنانم برای اولین بار در لیگ بازی می کردند، می توانستیم یکی دو گل بزنیم

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، سرمربی تیم فوتبال گل گهر می گوید به علت کم تجربگی بازیکنانش نتوانستند موقعیت هایشان را برابر تراکتور تبدیل به گل نمایند.

بگوویچ: برخی از بازیکنانم برای اولین بار در لیگ بازی می کردند، می توانستیم یکی دو گل بزنیم

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، وینگو بگوویچ، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان بعد از شکست تیمش برابر تراکتور در نشست خبری اظهار کرد: از مسئولان فدراسیون تشکر می کنم که اجازه دادند این بازی مقابل طرفداران برگزار گردد. بازی بدون حضور طرفداران، فوتبال نیست. بازی خوبی امروز برگزار گردید. شاید بیست دقیقه اول بازیکنان ما تحت فشار بودند. چند نفر از آن ها برای اولین بار است که در لیگ بازی می نمایند. تیم تراکتور هم واقعا یک تیم با کیفیت است.

او ادامه داد: متاسفانه روی اشتباه بازیکنان خط دفاعی خودمان گل خوردیم. باید از بازیکنانم تشکر می کنم که بازی خیلی خوبی را مخصوصا در نیمه دوم به نمایش گذاشتند. می توانستیم یک یا دو گل به ثمر برسانیم. این فوتبال است و در آن اتفاقات رخ می دهند. به تراکتور تبریک می گویم و امیدوارم نتایج بازی های بعدی را به نفع خودمان رقم بزنیم.

بگوویچ افزود: از دست رفتن موقعیت هایمان به دلیل کم تجربگی بازیکنانم بود. وقتی توپ را جلوی دروازه حریف می رسانیم باید از آن ها استفاده کنیم. روی یک حرکت ترکیبی تاوارس می توانست خیلی راحت توپ را گل کند. وقتی یک تیم می بازد باید سخت کار کند و با بررسی اشتباهاتش را بر طرف کند.

سرمربی گل گهر بیان نمود: وقتی که ما آن ها را بررسی می کنیم، تیم تراکتور هم بازی ما را بررسی می نماید و آن ها از نقاط ضعف ما استفاده کردند. در 35 دقیقه انتهای بازی مسابقه را تحت کنترل خودمان داشتیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم. برخی از بازیکنان ما تجربه لیگ رجحان ندارند و استرس زیادی هم دارند. من به تیمم ایمان دارم و اگر مثل 25 دقیقه آخر این مسابقه بازی کنیم، هیچ شکی ندارم که می توانیم پیشرفت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بگوویچ: برخی از بازیکنانم برای اولین بار در لیگ بازی می کردند، می توانستیم یکی دو گل بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بگوویچ: برخی از بازیکنانم برای اولین بار در لیگ بازی می کردند، می توانستیم یکی دو گل بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید