شرح رشیدپور درباره غیبت در حالا خورشید، گاهی عرصه تنگ می گردد

رضا رشیدپور در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به وضعیت جسمانی خود که به خاطر آن حدود یک هفته نتوانست برنامه حالا خورشید را اجرا کند، بیان نمود: موضوع اصلی غیبت من در برنامه عفونت گوش و حلق بود که مجبور شدم دو سه روزی درمان جدی خود را پیگیری کنم و باقی هم به استراحت گذشت.

شرح رشیدپور درباره غیبت در حالا خورشید، گاهی عرصه تنگ می گردد

وی ادامه داد: البته این چند روز به برطرف خستگی های روحی هم سپری شد چون در فضای عجیب رسانه ای این روزها، واکنش ها گاهی تند و گاهی سوءتفاهم ها زیاد است و همه این ها انرژی فرد را می گیرد با این حال دلیل اصلی این غیبت همان عفونت بود و همین الان هم چندان حالم مساعد نیست اما آنقدری خوب گردیده ام که بتوانم دوباره در برنامه حاضر شوم.

رشیدپور در ادامه درباره این ماهیت واکنش های تندی که به آن اشاره نموده بود، شرح داد: طبیعتا هر اتفاق مهم و خبرسازی که در برنامه حالا خورشید رخ می دهد واکنش هایی در بر دارد هر واکنشی که از جنس مردم باشد برای ما خیلی محترم است چه مردمی که محبت دارند و چه کسانی که عصبانی هستند و گاهی با کلمات تند برنامه را خطاب می نمایند هر دو گروه برای ما عزیز هستند و ما خدمتگزار آن ها هستیم و باید هم سعه صدر داشته باشیم.

وی افزود: با این حال واکنش های کسانی غیر از مردم، مثل واکنش سیاسیون و احزاب و واکنش های غیرخیرخواهانه رسانه های دیگر گاهی عرصه را برای برنامه سازی تنگ می نماید البته من از علی فروغی مدیر شبکه سه سیما تشکر می کنم که جلو حاشیه سازی ها ایستاده اند و امیدوارم همین رویه را ادامه دهیم که بتوانیم برنامه های مفید فراوری کنیم.

مجری برنامه حالا خورشید در جواب برخی منتقدان درباره حضور مسئولان و سیاستمداران در این برنامه صبحگاهی بیان نمود: ذات این تئوری درست نیست که چون برنامه صبحگاهی است وزیر نباید در آن شرکت کند در همه جای جهان برنامه های صبحگاهی به شدت در حوزه های اجتماعی و سیاسی معین نماینده هستند و نمونه های کاملی در آمریکا، فرانسه و حتی ترکیه وجود دارد که نشان می دهد برنامه های صبحگاهی همه برنامه هایی مولف و عمیق هستند که هم شاد و انرژی بخش اند و هم در اجتماع و سیاست اثرگذار هستند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه به لطف همکاران حرفه ای من در شبکه سه همه وزرا و حتی مسئولان سیاسی که تاکنون به برنامه آمده اند، پیشنهاد خودشان بوده و با اینکه ما با کمال میل مفتخریم که در کنارشان هستیم اما پیشنهاد حضور در برنامه از طرف خودشان مطرح گردیده است.

رشیدپور در سرانجام درباره حضور ظریف در برنامه نیز عنوان نمود: این اولین مصاحبه تلویزیونی آقای ظریف نبود و او چند روز قبل از حضور در حالا خورشید نیز در برنامه دیگری در تلویزیون حاضر گردیده بود اما با در نظر دریافت میزان بازتاب و واکنش ها می توان بین این برنامه ها مقایسه کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرح رشیدپور درباره غیبت در حالا خورشید، گاهی عرصه تنگ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شرح رشیدپور درباره غیبت در حالا خورشید، گاهی عرصه تنگ می گردد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید