عملیات منحصر به فرد انصارالله یمن ، اسارت هزاران مزدور سعودی و انهدام کامل سه تیپ

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام یک عملیات نظامی گسترده و منحصر به فرد موسوم به نصر من الله علیه عربستان سعودی اطلاع داد.

عملیات منحصر به فرد انصارالله یمن ، اسارت هزاران مزدور سعودی و انهدام کامل سه تیپ

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری المسیره، یحیی سریع با اشاره به اینکه این عملیات گسترده ترین حملات از شروع تجاوزات عربستان علیه یمن است، تاکید نمود که دشمن در جریان این عملیات ضربه های شدیدی دیده است.

وی اظهار کرد که شمار تلفات انسانی متجاوزان و آمار اسرای آنها در عملیات الحدیده آنقدر زیاد است که شمارش آنها سخت است و کاملا 3 تیپ از نیروهای متجاوز منهدم شدند و صدها دستگاه خودروی نظامی و زرهی در این عملیات بزرگ غنیمت گرفته شدند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن درباره انجام عملیات نظامی بزرگ گفت: هزاران نفر از نیروهای دشمن بویژه تعداد زیادی از فرماندهان و افسران و سربازان ارتش سعودی در عملیات نصر من الله به اسارت گرفته شدند.

یحیی سریع همچنین اعلام نمود: یگان موشکی و یگان پهپادی و تعدادی از تیپ های پیاده یمنی در این عملیات بزرگ شرکت کردند و صدها کیلومتر در محور نجران آزاد شده است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با اشاره به اینکه این عملیات نظامی ادامه دارد، خاطر نشان کرد که در ساعات و روزهای آینده جزییات بیشتری از این عملیات اعلام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "عملیات منحصر به فرد انصارالله یمن ، اسارت هزاران مزدور سعودی و انهدام کامل سه تیپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات منحصر به فرد انصارالله یمن ، اسارت هزاران مزدور سعودی و انهدام کامل سه تیپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید