لیگ قهرمانان آسیا، ذوب آهن برای کامبک خوب گل زد، بد گل خورد، پرونده فوتبال باشگاهی ایران در سال 2019 آسیا بسته شد

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، تیم فوتبال الاتحاد عربستان با شکست ذوب آهن ایران به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

لیگ قهرمانان آسیا، ذوب آهن برای کامبک خوب گل زد، بد گل خورد، پرونده فوتبال باشگاهی ایران در سال 2019 آسیا بسته شد

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، تیم های فوتبال ذوب آهن ایران و الاتحاد عربستان از ساعت 23:30 روز دوشنبه، در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و در استادیوم حمدالکبیر شهر دوحه قطر به مصاف هم رفتند که این دیدار با فزونی 4 بر 3 نماینده عربستان پایان یافت.

ابتدا امیلیانو وچیو در دقیقه 1+45 برای الاتحاد گلزنی کرد. در اوایل نیمه دوم و در دقیقه 53، ذوب آهن با گل به خودی لوییس خیمنس بازی را به تساوی کشاند. یک دقیقه بعد، محمدباقر صادقی اشتباه فاحشی مرتکب شد و دروازه خود را به اشتباه باز کرد تا راه راه پوشان الاتحاد دوباره از شاگردان علیرضا منصوریان پیش بیفتند.

پس از این اشتباه، رومارینیو در دقایق 64 و 70، دو گل به ثمر رساند. گل های هادی محمدی در دقیقه 72 و کریسانتوس در دقیقه 83 تنها اختلاف را برای تنها نماینده باقی مانده ایران کاهش داد و ثمری در پی نداشت.

با این نتیجه و با توجه به فزونی 2 بر یک الاتحاد در بازی رفت، این تیم در مجموع دو مسابقه با فزونی 6 بر 4 دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. شاگردان سیرا در این مرحله به مصاف پیروز دیدار الاهلی و الهلال عربستان می روند.

ادهم محمد داور این مسابقه به حمید ملکی از ذوب آهن، کارت زرد نشان داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ قهرمانان آسیا، ذوب آهن برای کامبک خوب گل زد، بد گل خورد، پرونده فوتبال باشگاهی ایران در سال 2019 آسیا بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان آسیا، ذوب آهن برای کامبک خوب گل زد، بد گل خورد، پرونده فوتبال باشگاهی ایران در سال 2019 آسیا بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید