وزنه برداری قهرمانی دنیا، کیانوش رستمی اوت کرد

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 96 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری ایران از گردونه مسابقات جهانی اوت کرد.

وزنه برداری قهرمانی دنیا، کیانوش رستمی اوت کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فیسبوکی ها، در ادامه رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان دنیا که در تایلند در حال برگزاری است، عصر امروز مسابقات دسته 96 کیلوگرم مردان در گروه A برگزار گردید که کیانوش رستمی و ایوب موسوی نمایندگان ایران در این دسته با 9 وزنه بردار از کشورهای گرجستان، ترکیه، قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، قطر، چین، کانادا و کلمبیا به رقابت پرداختند.

حرکت یکضرب:

موسوی کار خود را در این دسته و در حرکت اول یکضرب با انتخاب وزنه 167 کیلوگرمی آغاز کرد که پیروز به مهار آن نشد، اما در حرکت دوم وزنه 168 کیلوگرمی را بالای سر برد. موسوی در سومین حرکت نیز پیروز به مهار 173 کیلوگرمی نشد و کار خود را در حرکت یکضرب با عنوان نهمی به انتها برد.

کیانوش رستمی دیگر نماینده کشورمان در این دسته در حرکات اول، دوم و سوم پیروز به مهار وزنه 180 کیلوگرمی شد تا از گردونه مسابقات اوت کند.

رستمی بعد از این اتفاق از ناحیه آرنج احساس درد و آسیب دیدگی داشت به طوری که روی تخته دراز کشید. وی بعد از بلند شدن به زبان انگلیسی اعتراض شدیدی به داوارن و ژوری مسابقات داشت.

* حاشیه ها:

در جریان حرکت اول یک ضرب رستمی مسئولان برگزاری مسابقات ناهماهنگی عجیبی ایجاد کردند که باعث شد برای دقایقی طولانی رستمی در انتظار وزنه زدن قرار گیرد که همین اتفاق اعتراض نماینده کشورمان را به همراه داشت که به نوعی باعث بر هم خوردن تمرکزش و از دست دادن وزنه های اول و دومش گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزنه برداری قهرمانی دنیا، کیانوش رستمی اوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزنه برداری قهرمانی دنیا، کیانوش رستمی اوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید