الماسی: نفت ایران به طرق مختلف به فروش می رود

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران برنامه هوشمندانه و ضدتحریمی برای مقابله با جنگ مالی آمریکا دارد، گفت: امروز یک بشکه نفت با برند ایران فروخته نمی گردد اما به هر حال کار از راه های مختلف پیش می رود؛ ایران دوستانی را که در شرایط سخت امروز در کنارش ایستادند فراموش نمی کند.

الماسی: نفت ایران به طرق مختلف به فروش می رود

سکینه الماسی در گفت و گو با وبلاگ فیسبوکی ها با اشاره به آخرین وضعیت حوزه انرژی و فروش نفت ایران بیان نمود: خوشبختانه امروز شرکت ملی نفت در حال اجرا کار خود است و ایران به وسیله راهکارهایی نفت خود را می فروشد. یکی از اقدامات اساسی ایران رفتن به سمت فروش فرآورده های نفتی است که در این زمینه مجلس شورای اسلامی نیز چندی پیش طرح توسعه و ساخت پالایشگاه ها و پتروپالایشگاه با استفاده از سرمایه مردمی را به تصویب رساند.

وی در ادامه اظهار کرد: ایران یک برنامه هوشمندانه و ضدتحریمی برای مقابله با جنگ مالی که دشمن علیه ما شروع نموده است دارد. زمانی که ایران نفت خود را به فرآورده تبدیل کند به راحتی می تواند آن را بفروشد. امروز یک بشکه نفت با برند ایران فروخته نمی گردد اما به هر حال کار به وسیله طرق مختلف پیش می رود و ایران در این زمینه برنامه ریزی لازم را داشته است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در ادامه با اشاره به ضرورت اقدام اروپایی ها برای تسهیل فروش نفت ایران، بیان نمود: برجام یک تعهد دو طرفه بود و صرفا ایران نباید به تعهدات خود عمل کند بلکه کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا باید در چارچوب برجام اقدامات لازم را انجام دهند. در این شرایط ایران انتظار دارد اقدامات جدی و عملی از سوی اروپا انجام گردد. ایران دوستانی را که در شرایط سخت امروز در کنارش ایستادند را فراموش نمی کند.

وی اضافه کرد: ان شاءالله ایران با کمک خدا و حمایت مردم این پیچ تاریخی را نیز پشت سر خواهد گذاشت و سیاست ها و برنامه های لازم نیز اتخاذ شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "الماسی: نفت ایران به طرق مختلف به فروش می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الماسی: نفت ایران به طرق مختلف به فروش می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید