بعد از حکم نهایی پرونده ویلموتس ناگفته ها را مطرح می کنم ، شرایط میزبانی در آسیا در حال تغییر است

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: با توجه به اینکه پرونده ویلموتس در حال رسیدگی است و هجمه های نادرستی انجام شده بعد از حکم ناگفته ها را مطرح می کنم.

بعد از حکم نهایی پرونده ویلموتس ناگفته ها را مطرح می کنم ، شرایط میزبانی در آسیا در حال تغییر است

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها ، مهدی تاج عنوان نمود: شرایط میزبانی رقابت های آسیایی در بخش های مختلف در حال تغییر است و این تغییرات در هیات رئیسه AFC در حال آنالیز و تصویب است. فدراسیون کشورمان در صورت تصویب و ابلاغ، باید شرایط اعلام شده را جهت میزبانی رعایت کند تا ان شالله فرصت های بیشتری در آینده حاصل گردد.

رئیس سابق فدراسیون کشور درباره پرسش داریوش مصطفوی در یک برنامه تلویزیونی از وی عنوان نمود: در هنگام افتتاح حساب بانکی مارک ویلموتس در ترکیه، از طرف فدراسیون تنها خزانه دار و یک مترجم حضور داشتند. در آن موقع فرد دیگری که مدیر برنامه بازیکنان و مربیان دیگر بوده و بنده هیچ شناختی از ایشان نداشته و ندارم و ارتباطی هم با فدراسیون فوتبال در آن موقع نداشته، حضور یافته که در همان مقطع توسط خزانه دار پیگیری و علت را جویا شدم و در گزارش وی، جهت مقامات رسمی و پیگیری کننده نیز اعلام شده است.

وی ادامه داد: براساس رویه جاری در پرونده های مطروحه نزد فیفا چنانچه شخصی پیروز به دریافت اقساط دستمزد خود نگردد می تواند با ارسال اخطاریه و اعطای یک فرصت مبادرت به فسخ و مطالبه مبلغ قرارداد و خسارات مربوطه کند و این رویه در مورد بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی اتفاق افتاده است که خوشبختانه در قرارداد ویلموتس بند هایی وجود دارد که از اجرایی شدن این رویه جلوگیری خواهد نمود. البته نظر نهایی با فیفا است.

نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا اضافه کرد: در مورد قرارداد ویلموتس از جمله مبلغ و مدت قرارداد و انتخاب ویلموتس و وجه پرداخت شده هجمه های نادرستی انجام شده که با توجه به این که پرونده در حال رسیدگی است، بعد از حکم نهایی ویلموتس ناگفته هایی مطرح است که جهت استحضار مردم عزیزمان اعلام خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "بعد از حکم نهایی پرونده ویلموتس ناگفته ها را مطرح می کنم ، شرایط میزبانی در آسیا در حال تغییر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از حکم نهایی پرونده ویلموتس ناگفته ها را مطرح می کنم ، شرایط میزبانی در آسیا در حال تغییر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید