قائدی: به خاطر مصدومیت از تیم امید خط خوردم

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، هافبک تیم فوتبال امید که به دلیل مصدومیت اردوى قطر را از دست داده گفت:به آقاى استیلى و شاهرودى گفتم اگر بخواهید با مصدومیت هم براى تیم بازى مى کنم.

قائدی: به خاطر مصدومیت از تیم امید خط خوردم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فیسبوکی ها، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدى قائدى که پیش از اردوى قطر به دلیل مصدومیت از فهرست تیم امید خارج شد در این خصوص گفت:تقریبا دو ماه است که از ناحیه مچ مصدومیت دارم که البته در چند مقطع بهتر شد و توانستم بازى کنم. متاسفانه در تمرین آخر تیم امید باز هم درد داشتم ، البته با آقاى استیلى و شاهرودى گفتم شما بخواهید و دستور بدهید با مصدومیت و درد هم بازى مى کنم چون بازى براى تبم کشورم باعث افتخار است اما پزشکان تیم توصیه کردند استراحت کنم که مصدومیتم بدتر نشود.همچنین آقاى استیلى گفت شرایط تو براى ما مهم است و نمى خواهیم این مصدومیت بدتر شود، بهتر است بعد از بهبود کامل به تیم ملحق بشوى چون ما روى تو حساب کرده ایم.

بازیکن تیم امید در خاتمه گفت:دلم با تیم است و امیدوارم بچه ها مقابل استرالیا بهترین عملکرد خودشان را داشته باشند. این بازى را به دلیل مصدومیت از دست دادم اما ان شالله با رفع کامل مصدومیت و با تشخیص سرمربى اردوهاى بعدى در خدمت تیم هستم.

به گزارش فارس، اظهارات قائدی در سایت فدراسیون فوتبال در شرایطی اجرا شده که طی یکی دو روز گذشته شایعاتی فراوانی پیرامون عدم مصدومیت این بازیکن مطرح شده و حتی از تماس ها با استیلی برای خط زدن قائدی هم یاد شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قائدی: به خاطر مصدومیت از تیم امید خط خوردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائدی: به خاطر مصدومیت از تیم امید خط خوردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید