چراغ سبز فوق ستاره برای حضور در نیوکمپ؛ لیونل مسی کهکشان بارسلونا را کامل می نماید؟

به گزارش وبلاگ فیسبوکی ها، تهران (پانا) - ستاره تیم ملی فوتبال برزیل تمایل خود برای حضور دوباره در تیم بارسلونا و هم بازی شدن با لیونل مسی را نشان داده است.

چراغ سبز فوق ستاره برای حضور در نیوکمپ؛ لیونل مسی کهکشان بارسلونا را کامل می نماید؟

باز هم با نزدیک شدن به فصل جابجایی تابستانی، بحث بازگشت نیمار به بارسلونا داغ شده است اما این بار در حالی خبر از احتمال بازگشت او به اسپانیا منتشر شده که طی چند وقت اخیر مذاکرات فشرده ای بین نیمار و مدیران باشگاه پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد این بازیکن در جریان بود.

در حالی که طرفداران پاری سن ژرمن امیدوار به تمدید قرارداد با نیمار بودند، رسانه های اسپانیایی خبر دادند که این بازیکن برزیلی به صورت ناگهانی فرایند مذاکرات خود با پاریسی ها برای تمدید قرارداد را متوقف نموده است و میخواهد یکبار دیگر شانس خود برای بازگشت به بارسلونا را امتحان کند.

بنابر گزارش هایی که رسانه های اسپانیایی منتشر نموده اند، علت توقف مذاکرات نیمار و پاری سن ژرمن اخباری است که از اسپانیا به این بازیکن رسیده است و حکایت از این دارد که لیونل مسی با مدیر جدید باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد به توافق رسیده است و از آنجا که نیمار می خواهد باز هم بازی کنار لیونل مسی را تجربه کند، یکبار دیگر به مدیران بارسلونا برای بازگشت چراغ سبز نشان داده است.

نیمار که تابستان 2017 از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست، تا تابستان 2022 با این تیم فرانسوی قرارداد دارد اما براساس بندی از قراردادش، تابستان امسال می تواند با پرداخت مبلغ آزادسازی از این تیم جدا گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "چراغ سبز فوق ستاره برای حضور در نیوکمپ؛ لیونل مسی کهکشان بارسلونا را کامل می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ سبز فوق ستاره برای حضور در نیوکمپ؛ لیونل مسی کهکشان بارسلونا را کامل می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید