تسهیلات صحا به شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی اتوکام

صندق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان اطلاع داد.

تسهیلات صحا به شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی اتوکام

به گزارش خبرنگاران، حوزه های سخت افزار، نرم افزار، خدمات دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت تبادل اطلاعات، مخابرات، اینترنت، آموزشی و پژوهشی عمده ترین فعالیت شرکت های حاضر در نمایشگاه اتوکام اصفهان است.

نمایشگاه اتوکام اصفهان با حضور شرکت های فعال و مطرح در حوزه ICT کشور در فضایی بالغ بر 3500 مترمربع فضای نمایشگاهی از روز 21 آبان ماه در نمایشگاه بین المللی اصفهان شروع به کار نموده و تا 25 آبان ماه ادامه دارد. صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت نزدیک به 20 سابقه فعالیت از قدیمی ترین صندوق های حمایتی تخصصی است که با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و با نرخ ترجیحی 5 تا 15 درصد و همچنین صدور ضمانت نامه های معتبر، به حمایت از صنایع الکترونیک شامل صنایع ارتباطی، رایانه ای (اعم از نرم افزار و سخت افزار)، اتوماسیون، الکترونیک نوری، قطعات الکترونیک، الکترونیک مصرفی و الکترونیک کاربردی می پردازد. بر اساس اعلام روابط عمومی صحا، شرکت های فعال صنایع الکترونیک می توانند از تسهیلات شرکت در نمایشگاه داخلی و خارجی، نمونه سازی، فراوری محدود و انبوه محصول، اخذ تاییدیه داخلی و بین المللی و ... بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تسهیلات صحا به شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی اتوکام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات صحا به شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی اتوکام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید