همایشها و نمایشگاه ها

ساخت و سازهای دبی

تصمیم دولت دبی برای متنوع سازی از اقتصاد مبتنی بر تجارت اما وابسته به نفت به اقتصادی که دارای خدمات و گردشگری باشد باعث شده املاک و مستغلات و سایر تحولات با ارزش تر شوند و در نتیجه رونق املاک از 2004-2006 به وجود آمد.

10 مرداد 1399

پروتکل بازدید از موزه ملی اعلام شد

موزه ملی ایران با انتشار پروتکلی، فعالیت این موزه را آغاز کرده در این پروتکل تعداد بازدیدکنندگان گروهی کمتر از 6 نفر خواهد بود و زمان بازدید نیز نوبت بندی می شود.

7 مرداد 1399

کابینه جنگ استرالیا تشکیل جلسه داد، اعمال محدودیت سفر

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کابینه ملی استرالیا ساعاتی پیش به ریاست اسکات موریسون نخست وزیر این کشور تشکیل جلسه داد و قرار شد از نیمه شب یکشنبه هر مسافر بین المللی که وارد استرالیا می شود؛ اصل خودقرنطینگی را به مدت 14 روز رعایت کند.

13 اردیبهشت 1399

خبرنگاران برگزاری همایش در چابهار به منظور پیشگیری از ویروس کرونا ممنوع شد

چابهار- خبرنگاران- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: برگزاری همایش و نشست های غیرضروری در چابهار به منظور کاهش خطرات شیوع ویروس کرونا در این شهرستان ممنوع است و توصیه می گردد مسافران نیز در این منطقه حضور پیدا نکنند....

27 فروردین 1399

سیستم تهویه هوشمند VRF

در دنیای مدرن امروزی به دلیل کاهش منابع انرژی، صرفه جویی در مصرف آن به یکی از اولویت ها و هدف های اصلی در کشورهای توسعه یافته تبدیل شده است. در هریک از ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری و … انرژی مصرف شده و اگر خروج انرژی کنترل نگردد مقدار زیادی از آن هدر...

27 فروردین 1399

پاسخ معاون ظریف به وزیر امور خارجه عربستان:دیگران را بخاطر اشتباه خودتان سرزنش نکنید

معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه کشورمان، در سخنرانی خود در کنفرانس خلع سلاح به سیاستهای یک جانبه آمریکا،عدم اجرای تعهدات آن کشور ذیل برجام و اقدامات بدخواهانه آمریکا بشدت اعتراض کرد.

24 فروردین 1399

برگزاری سی وسومین نمایشگاه کتاب به بعد از ماه رمضان موکول شد

سخنگوی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از موکول شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی اطلاع داد و گفت: با مصوبه شورای سیاست گذاری، سی وسومین نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه رمضان برگزار خواهد شد.

22 فروردین 1399

روایت زندگی حسن باقری پرفروشترین اثر مرکز نشر آثار شهید

خبرنگاران: جلد اول روایت زندگی حسن باقری نوشته سعید علامیان عنوان جدید ارائه شده در مرکز نشر آثار شهید حسن باقری است که آخر سال 91 به چاپ رسید و اکنون عنوان پرفروش ترین اثر مرکز نشر آثار شهید حسن باقری را از آن خود کرده است.

17 فروردین 1399

گفتگوی ظریف و وزیر خارجه اوکراین درباره هواپیمای اوکراینی

وزرای خارجه ایران و اوکراین در مورد هواپیمای اوکراینی و همکاری دو کشور در تحقیقات در این خصوص در مونیخ تبادل نظر کردند.

12 فروردین 1399

اقامت نوروزی در هتل چقدر خرج برمی دارد؟ ، هزینه اقامت در هتل؛ از 100 هزار تومان تا یک میلیون و 500 هزار تومان

هزینه اقامت در هتل به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم ترین آن درجه هتل است. اقامت در هتل می تواند برای شما از 100 هزار تومان تا یک میلیون و 500 هزار تومان خرج بردارد. نکات متعددی در معین قیمت موثر است که با هم آنها را آنالیز می کنیم.

7 فروردین 1399

ویژگی های گوشی تاشوی جدید سامسونگ

سامسونگ یکی از پیشگامان ساخت گوشی های هوشمند تاشو بوده، و اولین بار اواخر 2018، گلکسی فولد را معرفی کرد. اما این گوشی با بعضی مسائل همراه بود و همین باعث شد که عرضه آن چند ماه به تأخیر بیفتد.

3 فروردین 1399

جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران کشور برگزار می گردد

جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران مراکز علمی در سراسر کشور در هفته پژوهش برگزار می گردد.

8 بهمن 1398

جذب نیمی از دانش آموختگان دانشگاه علمی و کاربردی کشور در بازار کار

مدیر کل دفتر هماهنگی امور واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: نیمی از دانش آموختگان این مرکز آموزش عالی تاکنون جذب بازار کار شده اند.

10 دی 1398

صادرات غیر نفتی در هرمزگان قاچاق کالا را کاهش می دهد

خبرنگاران: استاندار هرمزگان با اشاره به کاهش پدیده قاچاق با توسعه صادرات غیرنفتی از برگزاری نمایشگاه توانمندی های هرمزگان در کشور عمان خبر داد.

2 دی 1398

هنرمند کردستانی به بخش نهایی دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی راه یافت

با اعلام راه یافتگان نمایشگاه دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی اثری از علی اصغر فیض الهی هنرمند کردستانی به بخش نهایی و نمایشگاهی این سوگواره راه پیدا کرد.

23 آذر 1398

لینکران در نمایشگاه بین المللی تأسیسات

نمایشگاه علی رغم ایجاد فرصت برای شرکت ­ها، موقعیتی ویژه نیز برای مشتریان در جهت آشنایی با برندهای مختلف مربوط به شاخه کاری خودشان است.

13 آذر 1398

مراسم پیاده روی اربعین بزرگ ترین همایش سیاسی دنیا

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مهمترین پیغام اربعین پیروزی انسانیت بر استبداد است، گفت: پیاده روی اربعین بزرگ ترین همایش سیاسی دنیا محسوب می گردد.

5 آذر 1398

10 درصد جمعیت تهران سالمند است؛ 18 درصد کودک

مدیرکل حوزه سلامت شهرداری تهران گفت: تعداد سالمندان کشور هشت میلیون و 231 هزار نفر و تعداد سالمندان شهر تهران یک میلیون نفر معادل 10.3 درصد جمعیت شهر تهران است.

4 آذر 1398

تسریع استخوان سازی ایمپلنت های کاشتنی با پوشش های زیست فعال سرامیکی

پوشش های زیست فعال به پوشش هایی اطلاق می گردد که توانایی استخوان سازی و تشکیل بافت استخوان دارند.

20 آبان 1398

چهارمحال و بختیاری ظرفیت مطلوبی در ارزآوری صنایع دستی دارد

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با اشاره به ظرفیت صنایع دستی کشور برای صادرات، گفت: چهارمحال و بختیاری از ظرفیت مطلوبی در ارزآوری تولیدات صنایع دستی دارد.

13 آبان 1398
تعداد: (41)