معرفی استاندار کرمان پس از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان

به گزارش خبرنگاران، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در خصوص معرفی استاندار کرمان، گفت: پس از استعفای استاندار کرمان در همان روز با ابلاغ وزیر کشور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری با حفظ سمت به عنوان سرپرست استانداری کرمان معرفی گردید و کلیه مسئولیتهای قانونی استاندار را ایشان انجام می دهند.

معرفی استاندار کرمان پس از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان

وی اضافه نمود: وظایفی که بر عهده استاندار است به هیچ وجه معطل نمانده و تمام امورات استان و تصمیم گیری هایی که باید در سطح استاندار اتخاذ گردد در حال اجرا است.

سخنگوی وزارت کشور تاکید نمود: این در شرایطی است که در قانون برای تصدی سرپرستی سمت ها دوره زمانی معین گردیده که در این خصوص در مهلت مقرر قانونی هستیم و کاملا منطبق با قانون رفتار گردیده است.

سامانی گفت: باید توجه داشته باشیم که استعفای استاندار قبلی با اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مجلس همزمان شد لذا با توجه به اینکه با ابلاغ این مصوبه جدید، تعدادی از استانداران مشمولان خواهند بود، در شرایط جدید و قانون جدید ما صرفا برای یک استان دست به انتخاب نمیزنیم بلکه دامنه انتخاب افراد و به تبع آن آنالیز گزینه های مختلف برای تصدی تعداد بیشتری از استانداری ها در دستور کار وزارت کشور قرار گرفته است.

وی اعلام نمود: منتظر هستیم با اعلام نظر شورای نگهبان و ابلاغ قانون بتوانیم گزینه های پیشنهادی خودمان را با اولویت استان کرمان به هیئت دولت معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "معرفی استاندار کرمان پس از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی استاندار کرمان پس از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید